search slide
search slide
pages bottom

Czas na imprezę

Czas na imprezę

Obraz polskiej gospodarki zmienił się wyraźnie odkąd na krajowy rynek weszły duże międzynarodowe korporacje i ze sobą przyniosły pewne obyczaje do tej pory mało znane i praktycznie niestosowane. Jednym z takich jest organizacja imprez firmowych. Kiedyś imprezy takowe były przygotowywane pokątnie i raczej nie cieszyły się uznaniem szefostwa. Teraz trend jest zupełnie inny.

Wypoczynek w korporacji

Firmy bowiem szukają sposobów, jak w większym stopniu związać pracownika z korporacją, a odpowiedź na to zagadnienie jest jedna – powiązać go emocjonalnie, pokazać że firma dba o niego i nie tylko wykorzystuje jego umiejętności płacą pensję, ale zaprasza na różne gratisy. Można wręcz powiedzieć, że organizacja imprez firmowych stała się pewnego rodzaju turystyką.

Zwykle raz do roku korporacje decydują na krok przygotowania jednej dużej imprezy dla wszystkich, zwykle kilkudniowej i wyjazdowej do jakiegoś ośrodka wypoczynkowego. Dla niepoznaki taki wyjazd integracyjny może być połączony ze szkoleniem albo naradami.

Organizacja imprez firmowych, jako nowa forma turystyki, zwykle powierzana jest specjalizującym się w tym firmom, których od pewnego czasu powstało bardzo dużo. Można więc mieć pewność, że przekazanie tych spraw specjalistom i profesjonalistom zakończy się pełnym sukcesem i organizacja imprez firmowych będzie wyglądała jak należy i wszyscy będą z niej zadowoleni. Zarówno kierownictwo korporacji, czyli jej kadra menedżerska, jak również wszyscy pracownicy, którzy na to wydarzenie zostali zaproszeni i przez cały kolejny rok pracy będą je mile wspominać.